GÜVENLİK KODU

Hesabınızı güvene almalısınız.

Hesabınızı oluştururken standart parolanız haricinde 6 haneli bir güvenlik kodu oluşturmanız istenmektedir.

Piyasada bir çok çürük server bulunduğundan dolayı her geçen gün kayıt olduğunuz hesaplarınız binlerce insanla paylaşılıyor ve buda oyunumuzda ki hesabınızın güvenliğini tehdit ediyor.

Hesap güvenlik kodunuzu sadece kayıt olurken oluşturursunuz unuttuğunuz takdirde siteden güvenlik kodu sıfırlama sayfasından mail adresinizin onayı ile tekrar bir güvenlik kodu oluşturabilirsiniz.GÜVENLİK SİSTEMİ

Ekstra bir kod ile hesap güvenliğinizi 2 ye katlayın.

Oyunumuzda oluşturduğunuz ilk karaktere giriş yaptığınızda karşınıza güvenlik sistemi penceresi gelecektir dilerseniz 6 haneli bir ek güvenlik kodu daha oluşturabilirsiniz.

Bu güvenlik kodu oyuna girdiğinizde sadece 1 kez istenir ve oyunu tamamen kapatıp girene kadar tekrardan istenmez.

Belirlemiş olduğunuz hesap güvenlik kodu tüm karakterlerinizde geçerli olucaktır, yani tek bir güvenlik sistemi şifresi ile tüm karakterlerinizi yönetebilceksiniz.GÜVENLİ BİLGİSAYAR

Güvenli bilgisayarlarınızı seçerek diğer bilgisayarlardan girişi engelleyin.

Oyunumuza giriş yaptıktan sonra F5 tuşuna basarak hızlı menüye ulaşabilir oradanda güvenli bilgisayar sekmesine tıklayarak bilgisayarınızı hesabınıza tanıtabilirsiniz.

Güvenli bilgisayar olarak hesabınızı ekledikten sonra site üzerinden hesabınıza ait tüm güvenli pcleri yönetebilirsiniz, fakat tüm işlemlerinizde güvenlik önlemi olarak mail onayı gerekmektedir.